Znajdujesz się na stronie firmy CrossHR. Tworzą ją teoretycy i praktycy. Mowa o ludziach, którzy widzieli i doświadczyli wiele, nim doszli do tego miejsca. Na co dzień dzielimy się swoimi spostrzeżeniami oraz cennymi wskazówkami z przedsiębiorcami. Podczas współpracy podążamy w jednym kierunku. Naszym wspólnym celem jest rozwój Twojej firmy. Za tymi słowami wiele się ukrywa. Mowa o lepszej komunikacji wewnątrz firmy i w czasie kontaktu z klientami.  Pracujemy także nad eliminowaniem procesów spowalniających produkcję, sprzedaż lub ekspansję firmy na inne rynki. Nasze działania oznaczają możliwości rozwoju interpersonalnego pracowników. Jest to także prosty przepis na finansowy sukces. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rozwoju Twojej firmy. Dlatego rozgość się, bo to miejsce idealne dla Ciebie. W czym pomagamy przedsiębiorcom?

Outsourcing HR - zadbaj o jakość pracy pracowników

Z tą nazwą zetknął się każdy przedsiębiorca, który poszukiwał lub poszukuje wsparcia w procesach zarządzania firmą i pracownikami. Jest to rozwiązanie coraz bardziej zyskujące na popularności. Przyczyn należy poszukiwać w oszczędnościach: czasu, pieniędzy i stresu. W ramach outsourcingu HR przejmiemy odpowiedzialność za dowolny miękki proces w Twojej firmie. Mowa o wszelkich działaniach, które dotyczą jakości pracy pracowników, takich jak: motywacja, komunikacja, rozwój, rekrutacja.

Modele kompetencyjne - zarządzanie zasobami ludzkimi poprzez posiadane kompetencje

Modele kompetencyjne to rozwiązanie, które polega na dotrzymaniu kroku. Chodzi o to, by każdy pracownik zatrudniony w Twojej firmie nadążał za tempem rozwoju przedsiębiorstwa. Są to cenne wskazówki, jakie otrzymasz na temat zatrudnionych osób. Zyskasz także bardzo istotne informacje, które ułatwiają odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi. To nic innego, jak zbiór kompetencji, które wspomagają procesy rekrutacji i rozwoju pracowników.

Rozwój pracowników - to inwestycja w kompleksowy rozwój Twojej firmy

Rezygnując z działań, które umożliwiają zdobywanie nowych umiejętności przez osoby zatrudnione w Twojej firmie, szkodzisz swojemu biznesowi. Nim podejmiesz taką decyzję pamiętaj, że za sukcesem każdego przedsiębiorstwa stoi człowiek. Inwestując w jego rozwój dbasz o swoją firmę kompleksowo: biznes się rozwija, a pracownik w tym uczestniczy. To model, do którego dążymy.

Proces rekrutacji - znajdź pracownika, którego potrzebujesz

Przedsiębiorcy rekrutują nowe osoby z trzech powodów: firma się rozwija, wprowadzają zmiany lub pracownicy zmieniają dotychczasowe stanowiska. Zazwyczaj jest to proces chwilowy. Jednak skutecznie odciąga uwagę przedsiębiorcy od kwestii, które napędzają jego biznes. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia specjalistów z firmy CrossHR. Nie jesteśmy agencją pracy, ale pomagamy przedsiębiorcom na każdym etapie rekrutacji pracowników.

Zarządzanie zespołem - zadbaj o elementy, które ułatwią kierowanie zespołem pracowników

Dobrze zarządzany zespół pracowników przyczynia się do sukcesu Twojej firmy. Właśnie dlatego jest to aspekt, o który warto zadbać. W zakresie tego zagadnienia rozwijamy kompetencje osób zarządzających i członków zespołu, schematy komunikacyjne, a także badamy relacje międzyludzkie. Te trzy czynniki mają bardzo istotny wpływ na dobre funkcjonowanie każdej firmy.

Motywacja i zaangażowanie pracowników - analiza motywacji płacowych i pozapłacowych w Twojej firmie

Motywacja i zaangażowanie pracowników to czynniki uzależnione od siebie nawzajem. Obniżona motywacja osób zatrudnionych w Twojej firmie, osłabia ich aktywność w dążeniu do realizacji postawionych celów. Ważne, by odpowiednio zdiagnozować powód takich zachowań i wypracować trwałą zmianę. Specjaliści z CrossHR pomogą Ci na każdym poziomie: płacowym, pozapłacowym, a także przy analizie elementów wpływających na motywację pracowników w dłuższej perspektywie.

Komunikacja w organizacji - zadbaj o wewnętrzną i zewnętrzną komunikację w Twojej firmie

W każdej organizacji wyróżniamy komunikację zewnętrzną i wewnętrzną. Pierwsza to element niezbędny w pracy każdego managera, gdyż ułatwia zarządzanie zespołem pracowników. Z kolei komunikacja zewnętrzna to umiejętność prowadzenia dialogu z kontrahentami i klientami. W dużej mierze to właśnie od tych aspektów zależy osiągnięcie biznesowego sukcesu.

Potrzebujesz wsparcia? Napisz do Nas!